6+9 DARTCLUB DE POELE
Header image header image 2  
DE POELE

 
 
STAND COMPETITIE
>Per 21-02-2018 17:31

 naampuntengespeeldvoortegenuitgooi180gemiddelde
1Sandro1606211322--52.58
2Ben1336510253150--2.05
3Jan M12550942116012.50
4Danny9655755710011.75
5Albert9064758414021.41
6Wilco73445849----1.66
7Jan P7257638194--1.26
8Martin j6241504792--1.51
9Roelof57564988----1.02
10Eppie55394349114--1.41
11Daniel44553894----0.80
12Daniek4459371008510.75
13Rene31342956----0.91
14Michel21292150----0.72
15Onne16131520----1.23
16Arjan1691510----1.78
17Patrick12695----2.00
18Hendrikus--------------
19----------------
20----------------
21----------------
22----------------
23----------------
24----------------

 


SPONSORD BY


Sponsor 1

Grilroom Pyramide Meppel

Sponsor 2

Wijkcentrum De Poele

Sponsor 3

Hier uw naam


 
 
   
Geoffrey Wittenaar © 2012 • Dartclub de Poele