6+9 DARTCLUB DE POELE
Header image header image 2  
DE POELE

 
 
STAND COMPETITIE
>Per 29-04-2018 19:07

 naampuntengespeeldvoortegenuitgooi180gemiddelde
1Sandro2058214736--52.50
2Jan M201791493116032.54
3Ben1819214081150--1.97
4Danny144851149410011.69
5Albert1308910611314021.46
6Jan P104848811894--1.24
7Wilco101628269----1.63
8Eppie92577263114--1.61
9Roelof797967124----1.00
10Martin j6241504792--1.51
11Daniek5880501378510.72
12Daniel547747133----0.70
13Rene43464074----0.93
14Michel38433571----0.88
15Onne16131520----1.23
16Arjan1691510----1.78
17Patrick12695----2.00
18Hendrikus--------------
19----------------
20----------------
21----------------
22----------------
23----------------
24----------------

 


SPONSORD BY


Sponsor 1

Grilroom Pyramide Meppel

Sponsor 2

Wijkcentrum De Poele

Sponsor 3

Hier uw naam


 
 
   
Geoffrey Wittenaar © 2012 • Dartclub de Poele